location-lor

+38( 0542 ) 701-338

Пн - Пт: 8:00 - 16:00, Сб, Нед: вихідний

Політика конфіденційності

Лор в СумахПолітика конфіденційності
  1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

— У Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

— «Персональні дані» — відомості, що стосуються прямо чи опосередковано визначеної фізичної особи (суб’єкта персональних даних), які можуть бути надані іншим особам.

—”Обробка персональних даних” – будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна) , вилучення, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

— «Конфіденційність персональних даних» — обов’язкова для дотримання Оператором або іншою особою, яка отримала доступ до персональних даних, вимога не допускати їх розповсюдження без згоди суб’єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.

— «Користувач сайту https://lor.sumy.ua/ – особа, яка має доступ до сайту через мережу Інтернет та використовує сайт https://lor.sumy.ua/.

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

— Використання Користувачем сайту https://lor.sumy.ua/ означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

— У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності, Користувач повинен припинити використання сайту https://lor.sumy.ua/.

— Ця Політика конфіденційності застосовується лише до сайту https://lor.sumy.ua/.

— Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, які надає Користувач сайту.

  1. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

— Персональні дані, дозволені для обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на Сайті.

—Для забезпечення доступу до сервісів веб-сайту (онлайн-консультації, онлайн-запис), користувач може самостійно надавати такі персональні дані:

1) прізвище, ім’я, по батькові Користувача;

2) контактний телефон Користувача;

3) адреса електронної пошти.

Персональні дані обробляються згідно з Законом України “Про захист персональних даних”.

У разі заповнення форм на сайті, що містять персональні дані, користувач добровільно погоджується з Політикою конфіденційності. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності користувач не може продовжити використання сервісів веб-сайту.

— Адміністрація веб-сайту не розголошує та не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього носія. Дані можуть бути відкриті у випадках, передбачених чинним законодавством.

  1. ДОДАТКОВІ УМОВИ

— Адміністрація сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди Користувача.

— Нова Політика конфіденційності набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

— Адміністрація веб-сайту вживає всіх заходів для захисту користувачів від несанкціонованого доступу.

— Оновлення політики конфіденційності публікуються на цій сторінці.