location-lor

+38( 0542 ) 701-338

Пн - Пт: 8:00 - 16:00, Сб, Нед: вихідний

Стаціонар

Лор в СумахСтаціонар

Лікування у стаціонарі

Передова діагностична база центру, сучасні операційні та висококваліфікований персонал – це основа на якій було створено отоларингологічне відділення. Прагнення кожного нашого фахівця – щоденні успішні результати своєї праці, які надихають на нові перемоги.

  • Передоперацiйне обстеження
  • Хірургія одного дня
  • VIP палата
  • Патронаж після виписки
  • Хірургічна стоматологія
Огляд пацієнта лікарем отоларингологом
Проведення туалету порожнини носа після оперативного втручання

Отоларингологічне відділення з ліжками щелепо-лицевої хірургії – це лікувальна база, яка містить в собі всі найсучасніші методики консервативного й оперативного лікування.

Перед плануванням оперативного лікування ми інформуємо пацієнта про різні фази загоєння ран та можливі відчуття в цей період. Взаєморозуміння між пацієнтом та лікуючим лікарем дозволяє успішно пройти весь складний етап лікування та всі труднощі реабілітаційної терапії.

Сучасні технології 3D комп’ютерного моделювання сприяють правильному та щадному вибору об’єму оперативного втручання. Сумісна командна робота лікаря стоматолога та лікаря отоларинголога дозволяє за одне оперативне втручання вирішити декілька питань, що зменшує терміни відновлення наших пацієнтів.

У нас передбачено все необхідне для людей з обмеженими можливостями та також лікування як в режимі денного стаціонару, так й цілодобове перебування у відділенні.